برای تعطیلی سینماها تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمدرضا فرجی درباره تعطیلی سینماها با توجه به قرمز شدن برخی شهرها، اظهار داشت: آنچه قطعی‌ست، اینکه درباره تعطیلی سینماها به طور کامل تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.

وی ادامه داد: ستاد کرونای هر استان، درباره رنگ‌بندی یا نوع فعالیت هر یک از مشاغل از جمله سینما هر تصمیمی بگیرند، همه به آن پایبند خواهیم بود و انجمن سینماداران و سازمان سینمایی بر این امر نظارت دارند.

به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی دینامیت که فقط یک روز از آغاز نمایش آن در سینماها می‌گذرد، با اعلام وضعیت قرمز در پایتخت از امروز شنبه، سینماها بار دیگر تعطیل شد و نمایش دینامیت نیز تنها یک روز دوام آورد.

حمد مهران‌فر، نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی، نادر سلیمانی، پژمان جمشیدی، میرطاهر مظلومی، امید روحانی، مجید شهریاری، محسن کیایی، اشکان منصوری، فاطمه مرتاضی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. مسعود اطیابی کارگردانی و ابراهیم عامریان تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

پیش از این تئاتر و سینما که در گروه ۳ مشاغل تعیین شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا بودند در شرایط نارنجی نیز قادر به فعالیت نبودند و وقتی از ابتدای سال با پیگیری‌های انجام شده تئاتر و سینما وارد گروه ۲ مشاغل شدند تنها در شرایط قرمز فعالیت‌های این دو حوزه تعطیل می‌شود.

کانال ایران

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

«سرنوشت» ایران در جشنواره «کارلو وی‌واری»

پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم کارلووی واری، رویداد مهم سینمایی مرکز و شرق اروپا فهرست فیلم‌های سینمایی داستانی …